Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Więcej Rozumiem
prod

Nici i uchwyty

Sprytne rozwiązania
w codziennej higienie

Poznaj nowoczesne nici dentystyczne Paro

i wypróbuj uchwyt Paro Floss Holder, ułatwiający docieranie

nawet do najtrudniej dostępnych przestrzeni międzyzębowych.

kup teraz
floss

Paro Classic-Floss

Klasyczna, woskowana, cienka nić o długości 50m, która bardzo łatwo ślizga się pomiędzy zębami. Rekomendowana dla osób z wąskimi przestrzeniami międzyzębowymi.

kup teraz
floss

Paro Riser-Floss

Woskowana nić dentystyczna z fluorem o długości 50m. Po wprowadzeniu jej w przestrzeń międzyzębową delikatnie się rozszerza i tym samym bardzo dokładnie oczyszcza trudno dostępne miejsca.

kup teraz
floss

Paro Brush'n Floss

Dwuczęściowa nić dentystyczna o długości 28 cm, posiadająca 15 centymetrową flokowaną część czyszczącą oraz usztywniony koniec (żyłkę aplikacyjną) pozwalającą na wprowadzenie nitki w trudno dostępne przestrzenie. Dla osób noszących stałe aparaty ortodontyczne oraz posiadających mosty.

kup teraz
floss

Paro Glide-Tape

Powlekana teflonem taśma o długości 20m. Jest bardzo pomocna w higienie jamy ustnej. Stosowana codziennie idealnie usuwa płytkę w trudno dostępnych przestrzeniach międzyzębowych.

kup teraz

Paro Floss Holder

Uchwyt Paro Floss Holder to idealny przyrząd dla osób mających problemy manualne z aplikacją nici w trudnodostępne miejsca za pomocą palców dłoni. Został zaprojektowany tak, aby ułatwić czyszczenie wszystkich nawet trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. Może być stosowany z nićmi Classic-Floss oraz Riser-Floss.

kup teraz
floss
floss
floss
floss