Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Więcej Rozumiem
prod

Szczoteczka Paro 2 w 1

Dla profesjonalistów.
Dla Ciebie.

Znane i cenione na całym świecie szczoteczki do zębów marki PARO

nareszcie w Polsce! Wypróbuj innowacyjne połączenie tradycyjnej szczoteczki

ze szczoteczką jednopęczkową do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych.

kup teraz
brush

Optymalna gęstość i ilość włókien

Optymalną ilość najwyższej jakości włókien osadziliśmy w pęczkach i rozmieściliśmy w odległościach zapewniających swobodny przepływ powietrza. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zapobiega długo utrzymującej się wilgoci włosia szczoteczki, co powoduje namnażanie się grzybów oraz bakterii na powierzchni główki.

Miękkość włosia

exS39 - ultra miękka Szczoteczka dla osób o wrażliwych dziąsłach, ma wyjątkowo gęste i ultra miękkie włosie, które idealnie doczyszcza powierzchnię zębów, jednocześnie dbając o delikatne dziąsła.


S39 - miękka Posiada gęste i miękkie włosie, dzięki czemu idealnie czyści zęby i nie powoduje uszkodzeń podczas masażu dziąseł.


M39 - średnio twarda Dla osób, które lubią nieco twardsze włosie. Szczoteczka świetnie czyści powierzchnię zębów nie powodując przy tym uszkodzeń dziąsła. Istotne jest, żeby używając tej szczoteczki nie stosować dużego nacisku podczas mycia zębów.

Precyzyjnie zaprojektowana rączka

W szczoteczkach Paro rączka maksymalnie zwęża się przy główce. Dzięki temu komfort mycia nawet najbardziej odległych zębów jest nieporównywalnie większy niż w tradycyjnych szczoteczkach.

brush
brush

Dobierz końcówkę dla siebie

Nasze szczoteczki 2 w 1, jako jedyne posiadają możliwość instalacji aż 10 końcówek do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych i szczelin wokół aparatów ortodontycznych. Końcówki z aksamitną powłoką lub o anatomicznym ułożeniu włosia - na pewno znajdziesz coś dla siebie!

brush więcej
girl

Wybierz swój ulubiony kolor

brush brush brush brush brush brush